HONDERVIJFIG LIEDEREN
We zijn heel blij dat ook dit seizoen Pastoor Marc Heemels weer een lezing voor ons wil verzorgen. Deze keer over de Psalmen.
Buiten de vier evangelies is er geen bijbels boek, waarover zoveel is nagedacht, zoveel geschreven en zoveel gestudeerd.
Een boek met 150 psalmen, door de Heilige Geest geïnspireerd, door Jezus gebeden, als dankoffer aan de Vader.Een boek met 150 liederen, met teksten die gevoelens verwoorden bij wat je meemaakt in je leven: vreugde en verdriet, verlies, verlatenheid, angst en vertrouwen.
Pastoor Heemels zal in zijn lezing een algemene introductie geven op het Boek Psalmen en wat dieper ingaan op een aantal van deze Liederen.
PSALM 133 PELGIMSLIED VAN DAVID | UBI CARITAS - psalm 133 |
Pastoor Heemels is pastoor in Eygelshoven en docent Bijbelwetenschappen aan de priesteropleiding Rolduc.
We hebben hem in de afgelopen jaren leren kennen als een zeer boeiend spreker, dus het wordt vast weer een prachtige avond die u zeker niet wilt missen!
Laat u zich niet weerhouden door vervoersproblemen. Als u aangeeft dat u graag een lift heeft dan kunnen we meestal wel iets regelen!
DATUM | Dinsdagavond 26 maart 2024 |
TIJD | 19:30 - 21:30 uur |
LOCATIE | Sint Jansheem, naast de Johannes de Doperkerk aan de Sint Janstraat in Eygelshoven |
SPREKER | Pastoor Marc Heemels |
CONTACTPERSOON | Orma de Graaf |
Vrije Gave voor het werk van DE DRIE RINGEN en u krijgt ook een aangekleed kopje koffie of thee | |
AANMELDEN | Liefst vóór 19 maart 2024 |