voor zingeving,  spiritualiteit en ontmoeting, omdat leven meer is …

ROUTE 'DE SCHAT VAN SIMPELVELD'

Vanuit de richting Kerkrade/Heerlen/Brunssum neemt u op de N281 (stadsautoweg) de afslag Simpleveld bij de Beitel en rijdt dan richting Simpelveld tot u bij een rotonde komt met een oude spoorweg seinpaal.


Daar gaat u LINKSAF de Sweijersgewanden op. Deze rijdt u uit tot T-splitsing en daar gaat u RECHTSAF. U volgt deze en eemt vervolgens de 3e weg RECHTS. Dat is de KLOOSTERSTRAAT. Daar vindt u het KLOOSTER aan de RECHTERKANT.

Vanuit de richting VAALS/WITTEN/GULPEN neemt u de N278 en neemt bij de rotonde ter hoogte van Nijswiller de N281 richting SIMPELVELD/HEERLEN. U komt dan bij een kruising waar u rechtsaf naar SIMPELVELD gaat.

U volg deze weg tot u het dorp inrijdt. Als u de kerk links zie liggen gaat u RECHTSAF de KLOOSTERSTRAAT in waar u het KLOOSTER links ziet liggen.




E-mailen
Bellen