SAMEN ETEN & SAMEN KIJKEN
'LION'
We doen iets nieuws dit seizoen! Samen eerst gezellig lunchen en dan een film kijken. Eén keer per maand een half jaar lang. We gaan dit samen doen met Buurt Initiatieven de Bossen (BIB) in Eygelshoven. We zijn te gast in het Jansheem in Eygelshoven. We verheugen ons erop en we hopen natuurlijk dat u dat ook doet!
…. omdat leven meer is ….
LION
Een 5-jarige Indiase jongen raakt verdwaald in de straten van Calcutta, ver van huis. Hij overleeft verschillende uitdagingen waarna hij geadopteerd wordt door een stel in Australië. 25 jaar later besluit hij naar zijn verloren familie op zoek te gaan. Gebaseerd op een waargebeurd verhaal.
De film duurt 129 minuten
In ons programmaboekje staat een foutieve datum vermeld. Hieronder vindt u de juiste!
Laat u zich niet weerhouden door vervoersproblemen. Als u laat weten dat u graag een lift heeft dan kunnen we meestal wel iets regelen!
DATUM | Donderdagmiddag 1 februari 2018 |
TIJD | 12:45 uur: LUNCH - 13:30 uur: FILM |
LOKATIE | Jansheem, linkerzij-ingang naast de hoofdingang van de grote Johannes de Doperkerk, Portbeemden 1 Eygelshoven |
CONTACTPERSOON | Huub Bergsma |
DEELNEMERSBIJDRAGE | € 5,00 voor de lunch. Vrije gave voor de film is welkom |
AANMELDING | Liefst week van tevoren |
U kunt zich aanmelden door onderstaand formulier in te vullen en naar ons toe te sturen.
Vergeet niet op VERZENDEN te klikken. Pas als het ingevulde formulier verdwijnt hebben wij het ontvangen.